Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal mecralardaki varlığını oluşturmak için uygun stratejiler belirleyerek Sosyal Medya Yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Milyonlarca kişinin her gün saatlerce zaman geçirdiği sosyal medya, hizmet ve satış sektöründe de oldukça büyük etkiye sahiptir. Kullanıcı alışkanlıklarımızın günden güne değiştiğini düşünürsek bu değişimi yakalamak için trendleri takip eden markalar her dönemde akılda kalıcı olacaktır.

Sosyal medya iletişiminizin profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapılması markaların da uzun soluklu yaşamasını sağlarken hedef kitlesine ulaşmasını kolaylaştırır.

Biz WhaleDevops olarak uzman ekibimizle sizler için en uygun stratejileri belirliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Peki nasıl yapıyoruz?

  • Öncelikle sizlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini dinliyoruz.
  • Markanızın bulunduğu sektöre dair sosyal medya analizlerini gerçekleştiriyor, hashtag analizleri ile en uygun stratejileri belirleyip sizlere sunuyoruz.
  • Ürün ya da hizmetinizle ilgili  profesyonel kalitede görsel çekimleri gerçekleştiriyor, aylık olarak belirlenen konseptler dahilinde görsel ve video çalışmalarını planlıyoruz.
  • Belirlenen konsept görselleri ve içerik metinlerini aylık plan dahilinde hazırlayıp onayınıza sunuyoruz.
  • Sizin onayınız ile belirlenen gün ve saatte içerik paylaşımlarını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sayfa moderasyonu ile takipçilerimizle iletişimimizi canlı tutuyoruz.
  • Her ayın sonunda yapılan görsel ve video paylaşımlarının analizlerini yapıyor ve raporlamalarını sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medya platformları (Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin,…) markalar için günümüz teknolojisinde olmazsa olmazlardandır. Siz de dijital okyanustaki yeriniz ile bu platformlarda doğru strateji ve yönetim ait olup kitlenize hitap edebilmek için teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.