WhaleDevops Dijital Reklam Ajansı

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web sitenizi arama motorlarının yapısına uygun, ziyaretçi deneyimlerini olumlu etkileyecek şekilde tasarlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınızın etkili yönetimi, hedef kitleye ulaşma ve paylaşım stratejileri konusunda sosyal medya uzmanlarımız sizlere destek oluyor. Ayrıca web sitenizde ve hesaplarınızda kullanacağınız görselleri hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde tasarlıyoruz.

DİJİTAL MARKA STRATEJİSİ

DİJİTAL MARKA STRATEJİSİ

Markanızın değerini arttırmak ve dijital dünyada markanızın en iyi şekilde varlık göstermesini sağlamak adına etkili dijital marka stratejileri belirliyoruz. Online alanda itibarınızı arttırmak, imajınıza olumlu yansıyacak süreçleri yürütmek ve etki alanınızı genişletmek adına sosyal medya kanalları ve tüm internet mecralarında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Seo analizleri sonucunda sitenizin üst sıralara çıkması için tüm arama motoru optimizasyonu uygulamalarını planlayarak yürütüyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

Markanızın kalitesini ortaya koyan, hedef kitlenizin sizlere ulaşmasını sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi pazar payını arttıracak reklamları oluşturuyoruz. Arama motorları ve sosyal medya hesaplarınızın yapısına uygun reklamlarınızla değerinize değer katıyoruz.

VİDEO, ANİMASYON & PRODÜKSİYON

VİDEO, ANİMASYON & PRODÜKSİYON

Web sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz görsel ve videoları, animasyonları ve prodüksiyon sürecini genç ve dinamik ekibimizle profesyonel şekilde oluşturuyoruz. Böylece hedef kitlenizi etkileyecek, markanızın prestijini arttıracak ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA

Kurumsal kimlik, belirli bir yapı ile çizilir genellikle değişmeyen veya ilerleyen tasarım trendlerine göre revize edilen şirketinizin yapı taşıdır.