Hakkımızda

Biz Kimiz?

İnternet dünyasındaki hizmet eksikliğini tamamlamak; web tasarım, Seo, dijital marka stratejisi ve reklam yönetimlerine yeni bir soluk getirmek amacıyla 2017 yılında yola çıkan genç ve dinamik kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.
Müşteri odaklı yaklaşımımız, düzenli raporlama sistemimiz, 7/24 ulaşılabilir müşteri hizmetleri departmanımız ve güçlü çözümlerimizle sizlerleyiz. Web sitenize ve markanıza hak ettiği değeri vererek arama motorlarında en üst sıralarda yerinizi almanız ve kurumsal bir kimlik kazanmanız için tüm çalışmalarımızı titizlikle planlıyor ve iş birliği içinde dinamik şekilde yürütüyoruz. Markanızı  alanında uzman genç kadromuza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Web Tasarım & Seo

Web sitenizi arama motorlarının yapısına uygun, ziyaretçi deneyimlerini olumlu etkileyecek şekilde tasarlıyoruz. Seo analizleri sonucunda sitenizin üst sıralara çıkması için tüm arama motoru optimizasyonu uygulamalarını planlayarak yürütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi & Grafik Tasarım

Sosyal medya hesaplarınızın etkili yönetimi, hedef kitleye ulaşma ve paylaşım stratejileri konusunda sosyal medya uzmanlarımız sizlere destek oluyor.  Ayrıca web sitenizde ve hesaplarınızda kullanacağınız görselleri hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde tasarlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Markanızın kalitesini ortaya koyan, hedef kitlenizin sizlere ulaşmasını sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi pazar payını arttıracak reklamları oluşturuyoruz. Arama motorları ve sosyal medya hesaplarınızın yapısına uygun reklamlarınızla değerinize değer katıyoruz.

Dijital Marka Stratejisi

Markanızın değerini arttırmak ve dijital dünyada markanızın en iyi şekilde varlık göstermesini sağlamak adına etkili dijital marka stratejileri belirliyoruz. Online alanda itibarınızı arttırmak, imajınıza olumlu yansıyacak süreçleri yürütmek ve etki alanınızı genişletmek adına sosyal medya kanalları ve tüm internet mecralarında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Video, Animasyon & Prodüksiyon

Web sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz görsel ve videoları, animasyonları ve prodüksiyon sürecini genç ve dinamik ekibimizle profesyonel şekilde oluşturuyoruz. Böylece hedef kitlenizi etkileyecek, markanızın prestijini arttıracak ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Menü