Hakkımızda

Dijital Okyanusa benzersiz bir dalış! WhaleDevops dijital dünyanın gelişimine hızla adapte olur. Tasarım, yazılım, prodüksiyon çalışmaları ve pazarlama stratejileriyle yaratıcı fikirler üretir.
WhaleDevops 2019 yılında “Sadelik, en yüksek gelişmişlik düzeyidir” anlayışı ile müşterilerine web tasarımı ve yazılımı, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, dijital marka stratejisi ve reklam yönetimi alanlarında hizmet vermek amacı ile genç, dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından kurulup ilk olarak Türkiye'nin sonrasında dünyanın önde gelen dijital ajanslarından biri olmayı hedefeyerek 'Dijital Okyanusta' müşterileriyle buluşma yolunda ilk adımlarını atmıştır. 2019 yılından günümüze kadar bir çok müşterisini 'Dijital Okyanus' dünyasıyla buluşturmuş, markalarına değer katmış ve değer katmaya devam etmektedir. WhaleDevops bir dijital ajanstan çok ‘‘ Dijital Okyanus’’ olarak hizmetlerine devam eder. Bu okyanustaki yansımanızı görmek ister misiniz?

Vizyonumuz

Türkiye'de dijital okyanus oluşturarak beraber çalıştığımız markalara en kaliteli hizmeti sağlamak. Bu yolda yürüdüğümüz her markamız için aynı özveri ve hassasiyet ile çalışmak ve beraberinde başarıyı getirmeyi amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Gün geçtikçe büyüyen dijital okyanusa anlam katabilmek ve her zaman daha iyi yerlere taşımak için çabalamaktayız. Genç ve dinamik ekibimiz ile kurduğumuz hayalleri dijital dünyaya yansıtarak fark yaratmayı ve çalıştığımız markaları daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

Kullandığımız Teknolojiler